مرجع رسمی مقالات عطر مرجع رسمی مقالات عطر .

مرجع رسمی مقالات عطر

رایحه و ادکلن مردانه و زنانه از محرمانه اکسسوری‌

بهترین عطر زنانه


رایحه و ادکلن مردانه و زنانه از محرمانه اکسسوری‌های مستمر و عضو اثبات تیپ بانوان و آقایان میباشد. چنانچه به رایحه و ادکلن عشق دارید و یا این که در گزینش آن دجار نقص‌ گردیده‌اید، درین نوشته‌علمی و دیگر نوشته‌ی علمی‌های منتشر گردیده درین وبسایت به بازنگری و توضیح گونه های برندهای رایحه و ادکلن مردانه و زنانه می پردازیم و تعیین و خریدی سهل وآسان را به شما کادو می کنیم.

درین نوشته‌علمی به بازبینی 11 بو برتر مارک جیوانچی میپردازیم که عطرهایی مثل بو مردانه جیوانچی پور هوم، بو مردانه جیوانچی پی نیو و غیره در را در خویش جای داده میباشد. با ارشاکو یاروهمدم باشید.

11.بو مردانه جیونچی پور هوم Givenchy pour Homme :

رایحه مردانه جیوانچی پور هوم ایجاد گردیده بوسیله مارک چیوانچی و در سال 2002 روانه‌ی بازار شد. این بو مردانه دوست داستنی که در حجم 100 میلی ایجاد شده‌است با پخش عطر و ماندگاری مطلوب خویش، ترکیبی از خصوصی نت‌های پایین است که تازگی و طراوت را به شما کادو میدهند :

نت‌های آغازین : نارنگی، گشنیز، بنفشه و گریپ فروت

نت‌های قلب یا این که میانی : خس خس و اسطوخودوس

نت‌های نهایی : سرو و لادن

برای اطلاع از ارزش آپدیت رایحه مردانه جیونچی پور هوم با محل کار ارشاکو تماس حاصل نمایید.

 

 

10.بو مردانه پی نیو جیونچی Pi Neo Givenchy for men :

رایحه مردانه جیوانچی پی نیو کالا سال 2008 که به وسیله کمپانی فرانسوی دارای شهرت جیوانچی پباده سازی شده‌است عطر‌ای جالب و دلنشین داراست.

پباده سازی بطری این رایحه مردانه برگرفته از عدد پی در ریاضی ها بوده و طراح آن فرانسیس دانژ است.

نت‌های سه گانه این بو مسحور کننده به شرح تحت میباشد :

نت‌های آغازین : پرتقال ماندارین و ترنج

نت‌های قلب یا این که میانی : سدر

نت‌های آخری : نعناع هندی

بو مردانه جیوانچی پی نیو در حجم 100 میلی و با عطر‌ای تلخ و چوبی روانه‌ی بازار شده‌است.

مبنی بر نظرها منتشر گردیده از این بو مردانه جالب در وبسایت دارای اعتبار آمازون، استقبال از بو مردانه جیوانچی پی نیو بسیار بالا بوده میباشد و بیش تر نظرها در زمینه ی بوی جذب کننده‌ی این بو مردانه می باشد.

برای اطلاع از بها آپ تو دیت رایحه مردانه پی نیو جیونچی با محل کار ارشاکو تماس حاصل نمایید.

 

 

9.ادکلن مردانه جیونچی جنتلمن اونلی اینتنس Givenchy Gentlemen Only Intense Eau De Toilette For Men :

رایحه مردانه جیوانچی جنتلمن اونلی اینتنس ساخت گردیده در سال 2014 بوسیله مارک جیوانچی می باشد و با عطر‌ی گرم و تند خویش در شب‌های سرد زمستانی گرمای دلنشینی را به شما منتقل می‌نماید.

از نت‌های سه گانه این بو مردانه می‌اقتدار به عطر‌های ذیل اشاره نمود :

نت‌های آغازین : پرتقال ماندارین و فلفل

نت‌های قلب یا این که میانی : نعناع هندی و چرم

نت‌های آخری : کهربا و دانه تونکا

به کار گیری از رایحه مردانه جنتلمن اونلی اینتنس به شما احساس اعتماد به‌نفس، جسارت و شعف میبخشد، این بو در حجم 100 میلی ایجاد شده‌است.

برای اطلاع از ارزش آپ دیت ادکلن مردانه جیونچی جنتلمن اونلی اینتنس با دفتر کار ارشاکو تماس حاصل نمایید.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۷:۲۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

یک تیم از بو‌ها را در لحاظ داشته باشید

بهترین عطر زنانه
یک تیم از بو‌ها را در لحاظ داشته باشید

مجموعاَ رایحه‌ها به چهار عطر اصلی تقسیم میگردند؛ پس می بایست تصمیم بگیرید که چه عطر‌ای را بیش تر دوست دارید. در‌صورتی‌که در حالا خرید بو برای شخص دیگری می‌باشید، بو‌هایی که مدام استعمال مینماید را باز‌نگری نمایید تا عطر متبوع او‌را دریابید.

رایحه‌هایی با عطر شیرین که اکثرا بوی گل‌هایی مثل گل رز، اسطوخودوس، میخک و فصل بهار نارنج را دارا‌هستند، یک کدام از عطر‌های اصلی میباشند. این عطر‌ها اکثرا زنانه بوده و آیتم به کار گیری خانم‌ها می باشند.

رایحه‌های میوه‌ای یا این که با عطر مرکبات، بوی دلپذیری دارا هستند. تنهای رایج این دسته بو‌ها عبارتند از پرتقال، گریپ فروت و لیمو ترش؛ البته میوه‌های دیگری مثل زردآلو، سیب یا این که هلو نیز موجود هست. در مجموع این رایحه‌ها بو باطراوتی دارا‌هستند.

رایحه‌های تند آسیایی یا این که شرقی تیز دربردارنده اسانس‌های چاشنی جات و ترشی جاتی مثل دارچین می‌باشند. رایحه‌های چوب یا این که طبیعی نیز از سایر بو‌های رایحه‌ها میباشند که بویی مشابه به بوی طبیعت، درخت یا این که بیشه دارا‌هستند.

 

خرید بو مطلوب

برای خرید بو، دوره بگذارید

کارایی نکنید خیلی سریع عطری را گزینش نمایید. برای خرید بو، دوره گذارده و رایجه‌های گوناگون را آزمون فرمایید. بعداز اینکه تعدادی رایحه را آزمایش کردید، مطمئنا بینی شما بسیار حساس گردیده و ممکن میباشد دیگر نتوانید عطری را بپسندید. مشکلی وجود ندارد؛ در‌این موقعیت می توانید از فروشگاه بو فروشی بیرون گردیده، مقداری عصر بگذرانید و آنگاه گشوده به دکان برگشته و این توشه تعداد کمتری رایحه را آزمون فرمایید. حتی میتوانید این عمل را در روز دیگر انجام دهید. پس ابدا هیجانی تصمیم نگیرید؛ خصوصا در‌صورتی‌که قصد خرید رایحه‌های اصل لاکچری را دارید.

هنگام خرید، از هیچ عطری استعمال نکنید

هنگامی قصد دارید به بو فروشی رفته و بو جدیدی خریداری فرمائید، آن روز هیچ عطری به خویش نزنید. همینطور از سایر تولیدات پوستی معطر مثل لوسیون تن، اسپری یا این که حتی دئودرانت به کارگیری نکنید. رایحه و بوی این مورد‌ها میتواند با بو عطری که قصد خرید آن را دارید مخلوط گردیده و مخلوط ناخوشایندی را ساخت نماید.

از کسی مشاوره بگیرید

در هنگام خرید رایحه، یکی دوستان خوب‌تان را هم به یاور خویش ببرید. به خصوص در شرایطی که قصد دارید عطری را تحت عنوان کادو خریداری فرمایید، فردی که طرف مقابل‌تان را تا حدودی می شناسید را یار و همدم خویش ببرید تا از ایده ها وی نیز فایده‌مند گردید. اما چنانچه بو را برای خودتان میخواهید، اولیه مطمئنا گردید که حضور دوست‌تان سبب یاری به شما گردیده یا این که تصمیم گیری را برایتان مشقت بار‌خیس می کند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۵۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ادوپرفیوم

بهترین عطر زنانه

ادوپرفیوم: غلظت ماده تشکیل دهنده در‌این مدل طرح ها فی مابین ۱۰ تا ۲۰ درصد از ماده تشکیل دهنده به کارگیری خواهد شد و مطلقاً ماندگاری و پخش بوی آنان نسبت به انتهای پرفیوم کمتر خواهد شد.
ادو تویلت: ماده تشکیل دهنده بو فی مابین ۸ تا ۱۶ درصد درین مدل عطرها به کارگیری میشود این دسته بو ماندگاری متعددی نخواهد داشت و بایستی یک سری توشه در روز تمدید فرمایید.
ادکلن: صرفا سه عدد شش درصد از ماده تشکیل دهنده رایحه در‌این گونه عطرها به کارگیری می‌شود کمترین ترازو ماندگاری را نیز این گونه عطرها دارا هستند.
پرفیوم میست با قضات سه عدد هشت درصد از ماده تشکیل دهنده بو در حلال غیر الکلی میباشد.
اسپلش و افترشیو کمترین واحد سنجش ماده تشکیل دهنده بو را داراست و صرفا با یک تا سه درصد از ماده تولید کننده بو در آن‌ها به کار گیری می گردد.
اتانول یا این که مخلوط آب و اتانول ادغام اصلی برای حلال مواد معطر در رایحه خواهند بود. گهگاه از روغن های معطر و حتی روغن های سوای رایحه مثل روغن نارگیل تصفیه گردیده یا این که موهای مایعی مثل روغن جوجوبا برای حل کردن ماده تولید کننده بو استعمال می‌گردد. معمولا در حوالی نامرغوب به جای حلالهای روغن و اتانول از فراری مثل بو به کارگیری می‌شود.
اصولی ترین طریق به کار گیری از عطرهای متعدددر اصلً بو را در نقطه‌ ای از تن از تن میپاشند که دارنده نبض باشد مثل پشت گوش پشت گردن سمت درون مچ آرنج و زانوها علت اینکار هم گرم شدن حیطه‌ای میباشد که بو را به آن میپاشید و همین گرما سبب ساز پخش بوی مداوم و بهتر خواهد.
ولی چه وقتی بایستی از چه گونه بو بهره برد؟ادکلن تخت‌گاز پخش گردیده و اضافه از دو ساعت پخش رایحه ندارد.
ادو تویلت بیش تر از ۲ تا ۴ ساعت پخش عطر ندارند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۵:۲۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تفاوت رایحه زنانه

بهترین عطر زنانه

پس این چیزی وجود ندارد که حقیقتا سبب ساز تفاوت رایحه زنانه و مردانه از یکدیگر شود. پس چه چیز منجر آن میشود؟در واقع رایحه ادکلن ها به نحوی نوت های مصرف شده در آنان با یکدیگر مخلوط میشوند که در غایت بویی پدید می‌آید که ممکن میباشد اضافه کامل کننده شخصیت زنان یا این که مردان باشد. به عنوان مثال در بو ادکلن هایی که نوت های چوب، مشک، آروماتیک، چرمی شدید به فعالیت رفته گردیده باشد معمولا تحت عنوان عطرهای مردانه تعریف می‌شوند و هنگامی که گفته میگردد فلان بو مردانه نسبت به رایحه دیگر عطر مردانه تری داراست یعنی وجود یک کدام از این نوت ها در بو اولیه شدیدتر میباشد.


عطرهایی که نوت های گل، نو، میوه ای، ملایم و شیرین دارا هستند بیش تر مطلوب خانم ها میباشند. این طرز تفکیک بو ادکلن های مردانه زنانه از هم میباشد. عطرهای مردانه بو ای شدیدتر و تندتر دارا هستند که به شخصیت مردان ابهت، استواری و جسارت می‌دهد درحالی که عطرهای زنانه که دقیق، لطیف و ملایم میباشند بیان‌کننده روح لطیف خانم ها هستند.
عارضه ها خرید از دکان آنلاین عطرمشاهده

اکنون، هیچ اجباری وجود ندارد که لزوما یک مرد از رایحه مردانه و یک خانم از بو زنانه استعمال نماید به دلیل آنکه عطر ها با دقت به تاءمل فرد ماهیت می‌یابند. با دقت به‌این که هر شخص بوی بدنی یگانه و منحصربه شخص داراست، مواقعی موجود است که مردی عطر های ملایم خیس و لطیف خیس را ترجیح می‌دهد و این ابدا به این مفهوم وجود ندارد که وی روحیات زنانه دارااست بلکه وی بهتر از تولیدکنندگان بو دانسته که چه بویی مکلمل بوی طبیعی تن اوست. به صورت شبیه بعضا خانم ها می باشند که رایحه ادکلن های مردانه به کارگیری میکنند به دلیل آنکه بو متمایزتر و شدیدتری نسبت به ادکلن های زنانه مو جود در بازار را برای خویش می پسندند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۹:۲۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چه‌گونه یک بو خوب گزینش کنیم؟

بهترین عطر زنانه

چه‌گونه یک بو خوب گزینش کنیم؟

رایحه ها با اعتنا به بو مختلفی که دارا هستند خصوصیت های متفاوتی دارا‌هستند و کسی که با دقت به ذوق وسلیقه و شخصیتش عطر آیتم نظرش را قادر است گزینش نماید. بو های مطلوب بانوان به چهار جور اصلی تعیین می گردند. امید است این تقسیم بندی به شما یاری لازم را در انتخابتان نماید.

چهار خانواده همگانی از رایحه ها مشتمل بر: گل ها، مرکبات شیرین، عطر های نشاط بخش شرقی، و چوب میباشد. هرمورد از این خانواده ها تحت گروه های مرتبط با خودشان را نیز داند.

رایحه های مطلوب برای مردان هم بو های وقار بخشی میباشند مانند اسطوخدوس، سبزی های جدید و خزه میباشد.

این نکته را به خیال و خاطر بسپارید که بو های زنانه می بایست به طوری گزینش شوند که بیش تر رغبت مردان به آن میباشد و برعکس. به خیال همین میباشد که خانم ها معمولا از بو های مردانه خوششان میاید و برعکس.

ممکن میباشد شما با خودتان بگویید که در شرایطی که مدام از یک رایحه خوب به کار گیری کنم خسته کننده میباشد. توصیه اینجانب به شما این میباشد که از یک خانواده تعدادی بو که ذیل تیم آن میباشد را گزینش نمائید و متناسب با هر فصل و خوی خودتان و یا این که متناسب با هر مورخ و مناسبتی رایحه خودتان را تغییر و تحول دهید.به عنوان مثال برای روز های گرم از رایحه های سبک خیس و ملایم خیس به کارگیری فرمایید مثل رایحه وانیلی. بو های حاذق خیس را برای روز های سرد نگه دارید و یا این که به کارگیری از رایحه های شیرین مانند بو های زنجفیلی برای روز هایی که در ضیافت میباشید و مناسبت خاصی ست میتواند مطلوب باشد و احساسات شمارا دو چندان نشان دهد.

چه گونه یک بو خوب گزینش کنیم؟

بو با بو خانواده گل
این خانواده بوی شیرین و ملایمی دارا‌هستند که برای خانم ها سفارش می شود و مشتمل بر عطر های متفاوتی مثل : رز، میخک، شکوفه پرتغال، گل بنفشه و اسطوخودوس میباشد.

بو با عطر خانواده مرکبات (میوه ای)
دربرگیرنده بو هایی مانند: پرتقال، لیمو، زردآلو، هلو، سیب و اشکال دیگر مرکبات میباشد.

رایحه با بو‌های شرقی و چاشنی جات
وانل گرم، زنجفیل، عنبر و مشک بو های شرقی می‌باشند که به بو های مرموز معروفند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۹:۱۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

شیک فام ما شایسته ترین ادکلن

بهترین عطر زنانه
درین نوشته‌علمی از شیک فام ما شایسته ترین ادکلن مردانه زنانه تازه سال 2019 را معرفی کرده ایم. یک کدام از گرفتاری های خانم ها و آقایان شیک پوش گزینش و خرید شایسته ترین ادکلن و خرید بو اصل میباشد به دلیل آنکه خوشبو بودن تاثیر متعددی در جذب نگاه ها به سمت شما دارااست.

شایسته ترین ادکلن مردانه زنانه نو سال 98 چه میباشد ؟ برای فهمیدن این سوال با ما همپا باشید.

شایسته ترین ادکلن مردانه زنانه تازه سال
درین نوشته‌علمی از شیک فام ما شایسته ترین ادکلن مردانه زنانه نو سال 2019 را معرفی کرده ایم. یک کدام از گرفتاری های خانم ها و آقایان شیک پوش گزینش و خرید شایسته ترین ادکلن و خرید بو اصل میباشد به این دلیل‌که خوشبو بودن تاثیر متعددی در جذب نگاه ها به سمت شما دارااست. امروزه تنوع برند های گوناگون بو و ادکلن با بو های متنوع بسیار زیاد شده‌است و همین زمینه تعیین را برای شما دشوار خیس مینماید از طرفی سالانه عطر های تازه نیز به لیست طویل ادکلن ها بیشتر میگردد از این رو دوست دارید بدانید که شایسته ترین ادکلن مردانه زنانه نو سال 98 چه می‌باشد ؟ برای پی بردن این سوال با ما همپا باشید.

شایسته ترین ادکلن مردانه
ما درین بخش تنی چند از شایسته ترین ادکلن های مردانه را برایتان شرح داده ایم که بدون‌شک میتوانید با دقت به عشق تان و مدل شخصیتی که دارید شایسته ترین ادکلن مردانه را بیابید.

1- شایسته ترین ادکلن ساواج (Sauvage)
در‌صورتی‌که طبعی معتدل دارید و بو های خنک به شما حسی فوق العاده میدهد پس بی‌شک خرید ادکلن ساواج قادر است شایسته ترین گزینش برای شما باشد. این ادکلن ایجاد مملکت فرانسه بوده و جزو برگزیدگان ادکلن های مردانه در دنیا شناخته میشود. این رایحه با ترکیبی از اسانس های فلفل و ترنج برای کلیه فصول مخصوصا فصل های گرم سال و فصل‌پاییز بسیار مطلوب میباشد و لازم میباشد بدانید که ادکلن ساواج اصل علاوه بر خصوصیت هایی که گفتیم ماندگاری بالا تری دارااست.

 

 

2- شایسته ترین بو اینترلود مردانه (interlude)
این ادکلن ساخته مارک مشهور آمواج میباشد و می قدرت آن را محصولی گرم و تند دانست از خصوصیات فوق العاده ادکلن interlude مردانه می شود به ماندگاری بسیار بالا و پخش بویی عالی آن اشاره داشت. در حالتی‌که شما طبعی گرم دارید این ادکلن شمارا شگفت زده می نماید.

 

 

3- شایسته ترین ادکلن پگاسوس (pegasus)
این بو از مارک مارلیست را می قدرت عطری سلطنتی و بسیار یگانه دانست که هم اسم اسبی بالدار در افسانه های یونان میباشد. ادکلن pegasus عطر ای نسبتا شیرین و ملایم داشته و بسیار دل انگیز میباشد و ماندگاری بسیار طولانی داراست، در صورتیکه شما جزو آن جور از مردانی میباشید که شیفته رایجه های تکرار نشدنی و سنگین میباشید این بو منحصر به فرد شما تاسیس شده است.

 

 

4- شایسته ترین عطرادکلن اونتوس مردانه (Creed Aventus)
با اینکه 8 سال از تولید رایحه اونتوس مردانه می گذرد البته سالانه دوستداران بیشتری دربین مردان پیدا کرده و آنرا تحت عنوان شایسته ترین ادکلن سال خویش گزینش مینمایند به همین استدلال آن را در گونه شایسته ترین ادکلن مردانه زنانه نو سال قرار داده ایم. این بو طبعی معتدل داشته از این رو می قدرت در همه سال از آن بهره مند شد. از یژگی های بازر اونتوس مردانه می شود به ماندگاری و پخش عطر بالا، القا کردن شم توان و برتری به یاروهمدم پباده سازی کلاستیک فوق العاده برای شیشه ادکلن اشاره نمود.

 

 

5- شایسته ترین ادکلن مردانه بلو شنل (Bleu Chanel)
این رایحه خوشبو ترکیباتی از گل و گیاهان معطر داشته و ماندگاری و پخش رایحه بالای آن، این ادکلن را به یکی‌از شایسته ترین ادکلن های مردانه ی 2019 تبدیل نموده است. این رایحه برای به کار گیری در ملاقات و ضیافت های مختص برای آقایان بسیار فوق العاده و شایسته ترین تعیین میباشد.
به‌دنبال از نوشته ی علمی شایسته ترین ادکلن مردانه زنانه بلو چنل تازه سال ، شمارا با شایسته ترین ادکلن های زنانه آشنا میکنیم پس با ما هم پا باشید.

 

 

شایسته ترین ادکلن زنانه
درصورتی که از آن جور از خانم هایی می باشید که اهمیت خرید ادکلن زنانه را در جذابیت، شخصیت، خود‌با‌وری و گران‌قیمت بودن می‌دانید قطعا لیست پایین را که شایسته ترین ادکلن های زنانه نو 2019 می‌باشند را مطالعه فرمایید.

 


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۶:۰۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رایحه تقلبی را تشخیص دهید؟

بهترین عطر زنانه
رایحه تقلبی را تشخیص دهید؟ عطرهای تقلبی معمولا شیشه های نامرغوب و کدری دارا‌هستند. چاپ روی شیشه و باکس معمولا کمرنگ و با مثال اصل آن مختلف میباشد و محتویات شیشه به روش عجیبی غیرعادی به حیث می‌آید (به عنوان مثال خیلی پر رنگ می‌باشند). در حالتی‌که در وب عکس مثال های اصل را ملاحظه کنید به راحتی میتوانید با مثال هایی که فروشنده ها به شما نشان میدهند مقایسه نمائید و تعیین صحت داشته باشید.

در شرایطی که رایحه شما تقلبی باشد قادر است علاوه بر پوست به ریه ها نیز جراحت بزند. علائمی مثل خارش گلو و بینی، عطسه، آبریزش بینی و سرفه می‌تواند نشان دهنده نقص‌ دار بودن عطرتان باشد. از طرف دیگر کسانی که حساسیت دارا هستند یا این که به بیماری ها و ایرادات تنفسی مثل آسم در گیر می باشند می بایست بسیار مراقب خودشان باشند.

۱- رایحه را در نقاط نبض دار تن به کار گیری نمایید نقاطی که جریان خون کارکشته و پوست گرم خیس از سایر نقاط می‌باشد مانند مچ دست، پشت گوش، قفسه سینه، گردن، پشت زانوها و باطن آرنج ها

۲- رایحه را بصورت چندین لایه به کارگیری نمائید تا ماندگاری آن ارتقا یابد.

۳- بعداز ۴-۳ ساعت معمولا بایستی مجددا به خودتان بو بزنید.

۴- بو را در هوای روبروی خویش اسپری کرده و از آن عبور فرمائید. با این عمل رایحه بطور یکنواخت روی تن شما می نشیند.

۵- هیچگاه بو را مستقیما روی جامه خویش به عمل نبرید چون ممکن میباشد ساخت لک نماید.

۶- هنگام خرید اذن دهید دستکم رایحه بمدت ۱۰ دقیقه روی پوست شام باقی بماندو هنگامی که بوی بو با بوی طبیعی تن شما آمیخته میگردد ایجادی بوی متفاوتی خواهد کرد. با این فعالیت تعیین بهتری خواهید کرد. همینطور بیشتراز ۳ رایحه را هم زمان آزمون نکنید زیرا بینی شما دیگر توان تشخیص نخواهد داشت.

گهگاه ممکن میباشد یک بو تقلبی شبیه اصل را با قیمت خوب به شما عرضه نمایند و داعیه شود که به عبارتی رایحه اصلی میباشد. برای مثال طرف می‌گوید این را خودم وارد کرده ام و با قیمت خوب خیس می دهم اما یادتان باشد نمیشود آنالیز پول ۵۰ تومانی را ۲۵ تومان خرید. شما یک مال دربسته می‌خرید و درون آن را نمی‌بینید. تستر هم می‌باشد البته گهگاه ممکن میباشد تستر اصل را به شما نشان بدهند و کالایی که می‌خرید تقلبی باشد.

به طور کلی شایسته ترین طریق برای تشخیص بو تقلبی و اصل این میباشد که از کنار خیابان یا این که دکان هایی که نمی شناسید خرید نکنید. زمانی شما دکان را بشناسید با خیال و خاطر ریلکس خرید می‌کنید و نیاز به تشخیص وجود ندارد. بایستی فروشگاه را بشناسید و مطمئن باشید دکان معتبری میباشد. نمی توانیم بگوییم از کجا میتوانید بفهمید عطری که می‌خرید اصل میباشد البته میگوییم از کجا میتوانید بخرید؛ دکان های دارای اعتبار و سابق که سالیان در‌این فعالیت بوده اند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۳:۰۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

روش صحیح به کار بستن از بو

روش صحیح به کار بستن از بو

بهترین عطر زنانه

خیلی ها می پندارند همین که رایحه را روی تن اسپری نمایند، عمل تمام میباشد! نادرست نکنید. بو زدن آداب اختصاصی به خودش را داراست، اما در صورتیکه دلتان میخواهد ماندگاری عطرتان طولانی تر شود و مرتبا بدون چاره به استعمال دوباره نباشید؛ رایحه را روی بخش های نبض دار تن اسپری فرمائید آن هم خیر از مسافت خیلی نزدیک. عطری که از مسافت نزدیک اسپری شود. روی یک نقطه عده می‌شود و احتمال اینکه بوی آن به تلخی بزند زیاد می‌شود مچ دست ها، گردن (در مواقعی ممکن میباشد منجر ساخت آلرژی شود) و آرنج ها محل های اصلی اسپری شدن بو میباشند. دست تان را در مسافت 10 تا 15 سانتیمتری این نقاط بگیرید و به آرامی بو را اسپری نمائید. راجع‌به مچ دستان یک نکته را به خیال داشته باشید؛ پس از استعمال از بو، مچ ها را به هم نسایید؛ این عمل منجر وخیم شدن بوی عطرتان می گردد.

بعضا ها رایحه را فقط روی گردن شان اسپری میکنند ولی تنها به گردن اکتفا نکنید زیرا بخش متعددی از بوی عطرتان صعودی خواهد رفت و کمرنگ می گردد. مچ دست ها برای کامل شدن این پروژه عالی میباشد! یک رویه دیدنی دیگر هم برای اینکه بوی خوشتان اضافه شود موجود است، مقدار یه خرده از عطرتان را در هوا اسپری فرمایید و به سمتش بروید، اینطوری رایحه روی تمام بدنتان خواهد گردهمایی. در‌صورتی‌که عطرتان ماندگاری پاره ای دارااست و به عنوان مثال تا از منزل به ضیافت برسید پریده میباشد یا این که کمرنگ گردیده، خوب میباشد شیشه را به همپا تان داشته باشید و هنگامی نزدیک مقصد گزینه نظرتان شدید از عطرتان مجددا استعمال فرمائید. این فعالیت بو را جدید خیس نگه می‌دارد.

بو اصل

نسبت به خرید رایحه اصلف حساس باشید. عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سروکار دارا‌هستند. در‌صورتی‌که رایحه شما نامرغوب باشد احتمال اینکه به بدنتان و حتی به دور و اطراف زیست صدمه بزند زیاد میباشد. این روز ها زیاد مشهود است که دستفروش ها عطرهایی را با شکلی مشابه عطرهای اصل می‌فروشند و متاسفانه جمع ای هم این عطرها را می‌خرند. محرمانه به تارنما های فروش رایحه آیتم نظرتان بزنید. با یک جستجوی بی آلایش متوجه خواهید شد که بها آن رایحه حدود چقدر میباشد. چطور ممکن میباشد به عبارتی رایحه را با یک دهم ارزش بفروشند و بگویند اصل هم می باشد؟ حتی در صورتیکه گفتند به خیال و خاطر نداشتن باکس به بها تحت فروخته میگردند اعتقاد نکنید؛ این عطرها تقلبی می‌باشند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۹:۱۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

عطر زنانه


جالب ترین عطرهای زنانه از حیث آقایان که ماندگاری بالایی دارا‌هستند
با بازنگری عطرهای متعدد لیستی اختصاصی بفرد از جالب ترین عطرهای زنانه از حیث آقایان برای شما مهیا کرده ایم که قادر است اثر گذار باشد.

بهترین عطر زنانه

همینطور برای راحتی عمل شما این داده ها را به چهار فیس جدول و عکس و متن و فیلم درین مقاله قرار داده ایم که می‌توانید با اعتنا به ذوق وسلیقه خویش هریک از این محتواها را به کار گیری نمائید.

تا انتهای مقاله با ما یاروهمدم باشید و در رخ رغبت این محتوا را برای دوستان عزیز خویش در شبکه‌های‌مردمی ارسال نمائید.

دیدنی ترین عطرهای زنانه

برخی از عطرها جذابتر و اغوا کننده خیس از سایر عطرها میباشند.

در اولِ مقاله در باب اینکه چطور عطری اغواکننده و از حیث آقایان دیدنی به لحاظ می‌رسد حرف گردیده

و آن‌گاه ده عدد از جالب ترین عطرهای زنانه از حیث آقایان در سال 2019 را به شما معرفی کرده ایم.

بو یک زن می‌تواند به اندازه شخصیت وی منحصربه‌فرد بفرد باشد.

گزینش رایحه مطلوب قادر است در دیدنی خیس به لحاظ وصال خانمها تاثیر فوق العاده داشته باشد.

و اعتماد‌به‌نفس آن ها را به معیار متعددی ارتقاء دهد .

از‌آن‌جا‌که تعیین بو بسیار ذوق و سلیقه ای میباشد، یافت کردن بو مطلوب – چه برای خودتان (در حالتی‌که خانم میباشید) و چه برای یک زن یگانه در معاش شما – قادر است بسیار اختلال باشد.

ذوق وسلیقه شما و وی هر دو می بایست در‌این تعیین در حیث گرفته شوند.

تمجید اغوا کردن سخت میباشد چون رغبت یک فرد جلب دقت کردن برای فرد دیگر میباشد.

با این اکنون، بخش اعظمی از عطرهای اغواکننده خصوصیت های خاصی بصورت مشترک دارا‌هستند.

 

فهرست جالب ترین عطرهای زنانهرایحه باربری Burberry for women
د‌همین رایحه از لیست جالب ترین عطرهای زنانه را به یکی‌از عطرهای مارک باربری اختصاص داده ایم.
باربری زنانه ترکیبی از بو های دیدنی میباشد که میتواند شم اعتماد به‌نفس خیر و خوبی به شما ببخشد و لحاظ همگان به سمت شما جذب شود.
بو های سیب سبز ، توت سیاه و ترنج ،بدین بو را طراوتی می‌بخشد که بخش اعظمی از عطرهای اغواکننده در آن کمبود دارا هستند.
نت های اغوا کننده و جالب از وانیل ، چوب کفش تابستانی و گل یاس سرچشمه میگیرد.
البته رایحه و بوی وقار بخشی که‌این بو داراست را هر زن و مرد دوست خواهند داشت.

رایحه باربری Burberry for women

بو کن مارک پاریس هیلتون Can by Paris Hilton
در صورتیکه به‌دنبال یک رایحه اغوا کننده میباشید که به اندازه کافی شیرین و برای یک زن برنا مطلوب باشد،

بو پاریس هیلتون یک کدام از شایسته ترین گزینش ها میباشد.

عطر میوه ای شلیل و پرتقال این رایحه را برنا و دیدنی نگه می‌دارد.
نتهای مشک و چوب میوه سبب ساز ساخت جذابیت خواهد شد.
بو این رایحه برای ساعتها ماندگاری دارااست.
یک کدام از مواقعی که ما حقیقتاً در زمینه ی این رایحه دوست داریم این میباشد که بها آن بسیار مطلوب میباشد،

و برای خانمهایی که ممکن میباشد هزینه متعددی برای صرف بو نداشته باشند، بسیار مطلوب میباشد.

حتی در حالتی که طرفدار پاریس هیلتون نیستید ، ممکن میباشد از بو این رایحه وقار بخش لذت ببرید.

بو کن مارک پاریس هیلتون

 بو جورجیو آرمانی Giorgio Armani
نت های آخری مشتمل بر پرتقال قرمز رنگ، زنجبیل، یاس و وانیل میباشد.

نت های اساس چوبی، سبب ساز پنهان کردن ضعفهای رمانتیک خانمی میباشد که از این بو استعمال کرده است.

این بو ماندگاری بسیار بالایی داراست به طوریکه در انتهای روز هم می اقتدار رایحه آن را به راحتی فهمید.

بو فوق سالهاست که به بازار عرضه شده‌است ولی هنوز هم عطر آن گزینه پسند اشخاص متعددی میباشد .
بو آرمانی عطری کلاسیک میباشد که هرگز از سبک بازار عقب نخواهد ماند.

بو جورجیو آرمانی

رایحه کوکو دختر خانوم Coco Mademoiselle
تعداد اندکی از اسامی برندهای دارای شهرت بو همانند Coco Chanel مترادف و هم معنی با مد و حس می باشند،

به این ترتیب جای تعجب ندارد که رایحه کوکو دوشیزه در موضع 7 لیست فهرست ما قرار گرفته میباشد.

این یک رایحه کلاسیک دیگر میباشد.

درین نصیب راجع‌به دلایلی که منجر شد آن را در لیست دیدنی ترین عطرهای زنانه در اختیار بگذاریم کلام می‌کنیم.

عطر های مرکبات نارنج، گریپ فروت و لیچ در هنگام به کار گیری از این رایحه، بوی طراوت و میوه ای میبخشد.
گل های گل رز، یاس و وانیل بو جالب گلی را مهیا مینمایند.
آخر و عاقبت، یادداشت های اغوا کننده پاچولی و خس خس و مشک، آن را به یک بو اغواکننده تبدیل نموده که به کاربر خویش توان استوار میبخشد.
ارزش رایحه کوکو دختر خانوم بیشتراز معدل بها عطرهاست.

البته با وجود گرانتر بودن آنقدر بو دلفریبی دارااست که منجر می‌گردد هر زنی که آن را بخود میزند، شم ستاره بودن داشته باشد.

نگران نباشید، مبلغی که بابت خرید آن خرج می‌کنید، بزودی به شما گشوده خواهد گشت چون این رایحه به راحتی در تمام ارتفاع روز به یادماندنی میباشد و این یعنی مصرف رایحه کمتر.

رایحه کوکو دختر خانم

 رایحه رمانس Romance by Ralph Lauren
ادله قرار به دست آوردن بو رمانس در موضع 6 دیدنی ترین عطرهای زنانه قرار گرفته میباشد این میباشد که بو رمانس احساسات عمیق زنانه را بر می انگیزاند.

خانمی که از این رایحه به کار گیری نموده علاقه و سرزندگی را در وجود خویش شم می‌نماید.

و این احساسات قشنگ را به مرد آیتم عشق و علاقه خویش انتقال می‌دهد.

دلایلی که سبب گردیده خیلی ها این رایحه را دوست داشته باشند:

عطری اغوا کننده و دیدنی که برای به کار گیری در زمان روز مطلوب میباشد
اغواگری و جذابیت این رایحه بسیار لطیف و مخفی میباشد به همین برهان مطلوب استعمال در دور و بر عمل میباشد.
نت های مبنا گل رز و بنفشه بدین رایحه عطر ای خوشگل از گل میدهد.
نت های عمیق خیس و اغوا کننده از زنجبیل ، بلوط و مشک کلاسیک ناشی میشود.
یکی‌از مواقعی که ما حقیقتاً درباره‌ی این رایحه دوست داریم این میباشد که یک بو گران‌قیمت مقرون به صرفه میباشد.
بوی گران داراست ولی خرید آن شمارا ورشکسته نمی نماید.

بو رمانس

 رایحه فلاور بمب Flowerbomb By Viktor & Rolf
در صورتیکه عطر های گلی را به عطر های رایج و سنتی جذب کننده محصول مخالف ترجیح می دهید،

این توشه که خواستید رایحه جدیدی بخرید، بو فلاور بمب را تعیین فرمایید.

این رایحه اصلا تظاهر نمی‌نماید و دقیقا مانند اسم خویش بمبی از بو گل هاست.

ولی با این وجود بو آن بسیار ماندگار و سکسی میباشد.

عارضه ها گزینش این رایحه:

دربرگیرنده رایحه و بوی زنانه گل های در هم اکنون شکفتن میباشد ،گلهایی نظیر فرزیا، یاس ، ارکیده و گل رز.
عطر پاچولی عمق کافی را برای جذابیت دادن به آن مهیا می‌نماید و سبب ساخت اقتدار ماندگاری برای عطر گلها میشود.
عطری چهارفصل که می قدرت در تمام ارتفاع سال بهره برد و لذت پیروزی.
فلاور بمب Flowerbomb یک رایحه ارزان وجود ندارد ، البته اقتدار ماندگاری متعددی داراست. این بدان معناست که حتی یک بطری کوچک قادر است زمان طولانی دوام بیاورد.

بو این رایحه به یادماندنی، زنانه و تماماً اغوا کننده میباشد.

بو فلاور بمب

-بو مای اینسولنس My Insolence by Guerlain
مارک Guerlain عطرهای متعددی را برای خانم ها ساخت نموده.

البته عطری که ما برای قرار دادن در موضع چهارم جالب ترین بو زنانه تعیین کرده ایم چندان پر اسم و رسم وجود ندارد.

این رایحه، مای اینسولنس My Insolence by Guerlain زنانه میباشد.

آنچه درخصوص این رایحه دوست داریم :

شکوفه بادام ، گل یاس و تمشک یک ادغام کلاسیک – البته همینطور تا حدودی غیرمنتظره – برای این بو مهیا میکند.
ترکیبی از بو های میوه ای و گلی که نسبتاًً برای هر کسی بوی خوشایند دارااست.
نت های نخستین میوه ای بوسیله نت های اساس تونکا، وانیل و پچولی متعادل گردیده که شم اغوا کننده ای به آن می‌بخشد.
ماندگاری بالای این رایحه سبب ساز میشود فارغ از اینکه اقتدار آن نادر شود. تمام روز شم بوی خیر و خوبی داشته باشید.
این یک رایحه مختص با ماندگاری بسیار بالاست.

افسونگری فوق العاده ای به زنان در مقابل آقایان میدهد،

البته با این وجود به اندازه کافی زنانه میباشد که بتوان آن را در دفتر یا این که محافل خانوادگی بهره برد.

این رایحه به جهت ماندگاری زیاد با وجود لاکچری بودنش، البته دوست داران متعددی داراست.

ما حقیقتاً فکر‌میکنیم شما آن را دوست خواهید داشت.

رایحه مای اینسولنس

- بو ویوا لا‌به‌لا جویسی کوتور Juicy Couture Viva la
پباده سازی قشنگ و مخصوص بفرد شیشه Juicy Couture Viva La Juicy نصیب کوچکی از برهان ما برای قرار دادن این بو خوشبو در موضع سوم اغواکننده ترین عطرهای زنانه میباشد.

این رایحه حقیقتاً عطر خاصی دارااست که شما‌را از اکثری جهات شگفت زده می‌کند.

بعضا از دلایلی که ما این رایحه را در لیست خویش تعیین کردیم:

نت های نخستین گلی دربرگیرنده عطر گل های سبک مانند جلبک دریایی و گل یاس میباشد که به تنهایی بوی فوق العاده افسونگری دارا هستند و با در کنار هم قرار گرفتنشان حتی بوی بهتری هم میدهند.
بادام زمینی و وانیل یک شیرینی طبیعی را آماده می کنند که بسیار اغوا کننده میباشد.
بو وانیل اگربه اندازه استعمال نشود می‌تواند توان بیش تر از حد داشته باشد ، البته این رایحه دارنده حدنصاب میباشد.
سرنوشت، عطر پاچولی – که معمولاً با وانیل همپا میباشد تا شیرینی آن را متعادل نماید – یک نت اغوا کننده عمیق را ارائه میدهد که در کنار جذابیت گلی این رایحه طنین انداز میباشد.
این رایحه گران قیمت بها متوسطی داراست و مقرون به صرفه میباشد

بو کار کشته بو ویوا لابه لا جویسی منجر می‌گردد مدتی ارتفاع بکشد تا بو حقیقی وواقعی آن به مشام رسد.

برای به کار گیری روزانه رایحه بسیار قابل قبولی میباشد.

رایحه ویوا لا به لا جویسی کوتور

 رایحه لاولی بای سارا جسیکا پارکر Lovely by Sarah Jessica Parker
سارا جسیکا پارکر یکی‌از زنان پر اسم و رسم میباشد که در حین خویش افسونگری فوق العاده ای داشت.

و زنان متعددی در همگی جا از سبک وی تقلید می کردند.

بدین ترتیب جای تعجبی ندارد که عطر امضای وی در لیست ما در ستون 2 جذابترین عطرهای زنانه قرار میگیرد.

بو لاولی هم کلاسیک و هم امروزی میباشد.

ما به عارضه ها پایین این بو را تعیین کردیم:

ماندارین و ترنج نتهای مرکباتی اول این بو می‌باشند که با اسپری این بو روی مچ یا این که گردن خویش استشمام خواهید کرد.
مخلوط نت های گلاب، مشک ، سدر، اسطوخودوس و کهربا یک بو عمیقاً دیدنی و افسونگر را ارائه میدهد که سیگنال غیرقابل تصوری را به سمت متاع مخالف می فرستد واغواگری فوق العاده ای دارااست.
علیرغم آوازه این بو و ماندگاری بسیار خوب گشوده هم بها آن بسیار مقرون به صرفه میباشد.
نت های اغوا کننده این بو زیاد میباشد که آن را حقیقتا پر رنگ می‌کند.
پباده سازی زیبای شیشه بو و بوی فوق العاده خوش آن چیزی وجود ندارد که قابل دیده پوشی باشد.

بو لاولی بای سارا جسیکا پارکر

- بو زنانه بلک اوپیوم Black Opium
در شرایطی که یک بو وجود داشته باشد که تاءمل کنیم زنانگی و اغواگری را تجلی می‌بخشد ،

مطلقا رایحه بلک اوپیوم Black Opium میباشد.

این بو بسیار خوشبو و فریبنده میباشد.

عارضه ها گزینش Black Opium از مارک دارای اسم و رسم ایوسن لورن در ستون 1 عطرهای دیدنی زنانه

نتهای نخستین وانیلی تماماً زنانه و احساسی میباشد.
وجود گل های سپید در نت میانی، تاکیدی بر زنانگی و لطافت این بو داراست.
نت شالوده جایی میباشد که شما‌را شگفت زده مینماید.
قهوه سیاه و چوب سدر احساساتی اغواکننده به وجود می‌آورد، که بو رایحه را در ذهن به یاد ماندنی میکند.
رایحه زنانه بلک اوپیوم

این بو فریبنده و احساسی با عطر کارکشته و گرم قادر است شایسته ترین گزینش برای فصل های سرد سال باشد.

رایحه Black Opium که جزو شایسته ترین و دیدنی ترین عطرهای زنانه در سال 2019 میباشد را می‌توانید با قیمت ارزان در حجم دلخواه از مغازه ماه 24 تنظیم کنید.


خصوصیاتی که در طول خرید بو دیدنی زنانه می بایست مدنظر داشته باشید:
عطرهایی بر شالوده نت مشک سبب جذابیت بیشتری برای خانمها میگردند .

مردان عشق و علاقه متعددی به استعمال از این بو به وسیله خانم گزینه عشق و علاقه شان دارا‌هستند.

تحت عنوان یک قاعده کلی اغواکننده ترین و جالب ترین عطرهای زنانه بو سنگین تری دارا هستند.

با این هم اکنون جذابیت بو به نسبت متعددی زیر تاثیر حالت میباشد.

به گونه ای که حتی عطری با بو مرکباتی که بسیار سبک می‌باشند در بعضا شرایط ها ممکن میباشد یک رایحه اغواکننده زنانه به اکانت بیاید.

نکته حائض اهمیت دیگر راجع‌به بو ماندگاری آن در زمان روز میباشد.

هیچکس نمیخواهد برای خرید عطری هزینه نماید که پس از دوران کوتاهی ناچار به مجدد بو زدن شود.

و سرنوشت ارزش عطرها برای همگی حتی ثروتمندان اهمیت دارااست

نکته قابل توجه این میباشد که بعضی عطرها در مخلوط با فورمون های زنانه جذابیت بیشتری پیدا می نمایند.

در صورتیکه که شما تجربه به کار گیری از عطری را داشته اید که بنظرتان دیدنی بوده می‌توانید آن را با ما بین بگذارید.

و در غایت در حالتی‌که این مقاله برای شما دیدنی بود برای دوستان خوب خویش در شبکه های مردمی ارسال نمائید.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۶:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)